Vältimatu edu kiirendi

Koolitajate, coachide ja nõustajate 12-kuune mentorlusprogramm Inspriaatorid+ kogukonnas

Veebiäriga alustajale

Alustavale ja kasvavale veebikoolitajale

Veebis turundajale

Inspiraatorid+ mentorlus annab sulle praktilised samm-sammulised juhendid, kuidas kasvatada online äriga oma sissetulekut ja positiivselt mõjutada rohkem inimesi.

See programm on loodud sulle, kes sa oled alustamas koolitaja teekonda, aidates sul kiiremini jõuda soovitud sissetuleku ja paindliku asukoha/tööajaga äri loomiseni.

Vältimatu edu kiirendi sisaldab kõike, mida on vaja eduka ja kasumliku koolitus-/nõustamisäri loomiseks. Ja mis kõige parem, ma olen sulle juhendajaks ja mentoriks tervelt 12 kuud koos mitmete teiste külalismentoritega.

Sigrit Säga alustas oma koolitaja teekonda kaks aastat tagasi poolekohaga töö ja ülikooli kõrvalt, olles täiesti võõras tehnoloogiamaailmas ja praktiliselt null kogemusega, nii et kui tema seda suutis, siis suudad ka sina!

Inspiraatorid+ mentorluses jagame õpetusi ja praktikaid, tänu millele oleme üles ehitanud hästi toimiva koolitusäri ja loonud täisajaga töökoha nii endale kui oma õele. Minu elu muutus pärast kindlate sammude astumist ainult mõne kuuga.

Sigrit jõudis vähem kui aastaga oma valdkonnas juhtivale positsioonile ning tänaseks on ta nr. 1 väljakutsete turundamisstrateegia koolitaja ja nõustaja Eestis. See on temani toonud ka mitmeid lahedaid koostöö võimalusi Edu Akadeemia, Veebimajutuse, Carmen Pritsoni, Marlen Annabel Kubri, Smaily ja paljude teistega.

Anna endale võimalus avada oma täispotentsiaal ja kasuta teekonnal parimaid tööriistu, et kindlustada endale edukogemus.

Vältimatu edu kiirendi mentorlusprogrammiga saad ligipääsu:

Inspiraatorid+ grupimentorlus neli korda kuus Zoomis

Igal kolmapäeval saame kokku ühises Zoomi ruumis, kus toimuvad uute praktiliste õppetundide omandamine ja arutelud. Iga sessioon on erineva fookusega, et saaksime anda edasi teadmisi, aidata üle takistustest ja teha ka praktilisi samme oma äri loomisel ja kasvatamisel.

VÄÄRTUS: 804€

 

Tehniliste abivideote kogu

Kui tehnoloogia käib sulle vastu karva või tunned ennast erinevate programmide kasutamisel ebakindlalt, siis meie tehniliste abivideote kogu teeb sinu elu hulga lihtsamaks. Me oleme kõikidest tähtsamatest programmidest teinud samm-sammulised eestikeelsed abivideod, mille järgi saad väga lihtsalt seadistada oma veebiäri jaoks kõik vajaliku. Neid videoid tuleb ka liikmete soovi korral järjest juurde!

VÄÄRTUS: 197€

 

“Loo online kursus, mida tahetakse osta” veebikursus

See kolmeosaline veebikursus aitab sul luua kursuse, mis on sinu ideaalsele kliendile atraktiivne ja aitab inimestel luua päris tulemusi.

VÄÄRTUS: 297€

  “Vastupandamatu pakkumine”
  2-päevane praktiline töötuba

  3. ja 6. juulil kell 10-15

  Kahes töötoas osaledes saad sa koos Sigrit Säga abiga luua endale pakkumise, mis võtab arvesse sinu parimaid oskusi ja ideaalse sihtrühma soove. Töötubade lõpuks on sul olemas selge arusaam, mida sa pakud ja kuidas seda sõnastada nii, et see oleks sinu ideaalsetele klientidele vastupandamatu pakkumine.

  VÄÄRTUS: 297€

   “Kogukonna juhtimise meistriklass” veebikursus

   Kogukonna juhtimise e-kursus, mis aitab sul luua aktiivse kogukonna oma mõju efektiivseks levitamiseks. Samuti aitab see kursus sul paremini läbi viia väljakutseid, andes täpseid näpunäiteid, kuidas kaasata osalejaid ja teha kogemus neile meeldejäävaks.

    VÄÄRTUS: 147€

     “Ettevõtte loomine alustavale ettevõtjale” veebikursus

     Sellest veebikursusest saad samm-sammulise juhise, kuidas luua endale mõne minutiga ettevõte ja kuidas seda iseseisvalt hallata.

     VÄÄRTUS: 197€

     Koguväärtuses rohkem kui 1 989€

     Kuni 11. juuni südaööni saad ühineda
     ühekordse 799€ investeeringuga

     või jagada summa kolmeks 266,3€ osamakseks
     (Väärtus: 1 989€)

     AJALISELT PIIRATUD: Pakkumine on saadaval ainult 11. juuni südaööni. Liitu täna, et sa ei jääks ilma 1 989€ suurusest väärtusest.

     Pakkumise lõpuni on jäänud:

     Day(s)

     :

     Hour(s)

     :

     Minute(s)

     :

     Second(s)

     Me teame kindlalt, et…

     Igaühel meist on midagi maailmaga jagada ja sellel on jõud muuta kellegi elu täielikult!

     On aeg oma unikaalsust jagada ja luua endale paindliku tööaja ja asukohaga äri!

     VÄLTIMATU EDU KIIRENDI on parim mentorluse ja kursuste kombo programm, mis aitab sul luua eduka online koolituste äri.

     Me oleme nendesse kursustesse kokku pannud parimad juhendid, kuidas vältida kriitilisi vigu ja kuidas luua endale kasumlik online koolituste äri, mis toob sulle igapäevase rahulolu ja hea sissetuleku oma tööst.

     Me alustame täiesti algusest, täpselt sealt, kus sa omadega oled, ja aitame sul luua ja arendada oma veebikursuste/nõustamise ettevõtet.

     Kui sinu jaoks on tähtis alustada kohe alguses õigetest asjadest ja vältida pikaajalist ratta leiutamise protsessi…

     Siis VÄLTIMATU EDU KIIRENDI on sinu jaoks!

     Inspiraatorid+ liikmelisusega kaasnevad mitmed boonused:

     Liikme soodustused Sigritilt ja koostööpartneritelt

     Inspiraatorid+ liikmena saad sa ligipääsu mitmetele soodustustele, mis kehtivad Sigriti enda kursustele ja ka mitmete koostööpartnerite teenustele ning toodetele. Neid soodustusi tuleb aina juurde!

     Kohe peale liitumist saad kasutada neid soodustusi:

     • -15% kõikidelt Sigriti teistelt kursustelt ja toodetelt
     • 3 kuud tasuta Veebimajutuse teenust (uutelt teenustelt)
     • Marika Juusu “Kodulehe tegemine WordPressis Divi teemaga” kursuse koguni 120€ soodsamalt 
     • Kõikidelt raamatutelt -10% Million Mindset kirjastusest

     Kord kvartalis füüsilised kokkusaamised üle Eesti

     Esimene kokkusaamine toimub juba 18. juunil Tartumaal, Jugari talus. Selle kohtumise osalustasu on juba pakkumise hinna sees! Kohtumisel tutvume uute ja vanade Inspiraatorid+ liikmetega. Meiega ühinevad Roland Tokko, Marika Juusu ja paljud teised!

     Mentorluse toimumise korraldus:

     Meie mentorluse sessioonid toimuvad 4 korda kuus ja kolmapäeviti. Ajad on üldiselt fikseeritud, aga erandkorras võivad muutuda.

     Teooriasessioon

     Kuu esimesel kolmapäeval toimub kell 12:00-13:00 teooriasessioon, kus on fookuseks ühe konkreetse teema teoreetiline õpetus. Sessiooni lõpus on võimalik küsida ka teemaväliseid küsimusi.

     Praktikasessioon

     Kuu kolmandal kolmapäeval toimub kell 11:00-13:00 praktikasessioon, kus paneme kuu alguses olnud teooria praktilisse kasutusse. Sellel sessioonil saab päriselt midagi enda jaoks ka valmis teha ning küsida töö käigus küsimusi.

     Mõtteviisisessioon

     Kuu teisel kolmapäeval kell 18:30-19:30 toimub mõtteviisi sessioon, kus arutleme üheskoos tekkinud takistuste üle. Teeme situatsioonipõhiseid analüüse ja tugevdame oma mõtteviisi jätkusuutliku edu loomiseks.

     Raamatu sessioon

     Kuu neljandal või viiendal kolmapäeval kell 18:30-19:30 toimub meil raamatu arutelu sessioon. Iga kuu alguses kuulutab Sigrit välja kuu raamatu, millest selles sessioonis tehakse kokkuvõte ja arutletakse saadud õppetundide üle.

     Inspiraatorid+ mentorluse abiga saad teada…

     • Kuidas esineda kaamera ees ja ka laval enesekindlalt ja meeldejäävalt,
     • Kuidas kasutada erinevaid turundamisstrateegiaid (k.a väljakutsed, veebinarid, sotsiaalmeedia jne),
     • Kuidas luua tehnilisi süsteeme oma äri automatiseerimiseks,
     • Kuidas leida üles oma ideaalne sihtgrupp ja konverteerida neid klientideks,
     • Kuidas luua endale töötav meiliturunduse süsteem,
     • Kuidas alustada täiesti nullist, nii et juhe kohe alguses kokku ei jookseks 🙂

     Liitu “Vältimatu edu kiirendi” mentorlusprogrammiga juba täna ja saa osa 1 989€ suurusest väärtusest!

     Kuni 11. juuni südaööni saad ühineda
     ühekordse 799€ investeeringuga

     või jagada summa kolmeks 266,3€ osamakseks
     (Väärtus: 1 989€)

     AJALISELT PIIRATUD: Pakkumine on saadaval ainult 11. juuni südaööni. Liitu täna, et sa ei jääks ilma 1 989€ suurusest väärtusest.

     Pakkumise lõpuni on jäänud:

     Day(s)

     :

     Hour(s)

     :

     Minute(s)

     :

     Second(s)

     Vaata, mida praegused Inspiraatorid+ liikmed mentorlusest räägivad:

     Tagasisided “Vastupandamatu pakkumine” töötoas osalejatelt:

     Ma olen nii tänulik nende kahe päeva eest. Algselt koolitusele tulles, ei olnud sellist suurt ideed, mida sooviks ellu viia, ent need paar päeva panid seemne siiski kasvama. Kõige väärtuslikum oli sihtrühma intervjuude/küsitluste tegemine. See näitas, kas on üldse mõtet koolituseideega jätkata ja mida üldse inimesed arvavad ja mis on probleemid.

     Sigrit on väga põhjalik koolitaja. Ta on KOHAL, ta peab pause, et osalejana jõuad mõttega järele. Nautisin väga tema koolitamist.

     See oli investeering iseendasse. Õppisin uue oskuse, kuidas luua teenuse/toote pakkumist. Teha intervjuusid mõistmaks, kas inimesed üldse vajaksid minu pakutut. Muidugi oluline, mis selgus oli sihtrühma kitsendamine. Nagu koolitusel kõlama jäi, kui sa müüd kõigile, siis ei müü sa kellelegi.

     Ma soovitan seda koolitust ka neile, kel tegelikult ei ole veel konkreetset ideed, mida teha, sest koolitusel saad tööriistad, millega hiljem jätkata. Ka toimus esimesel päeval ajurünnak oma oskuste kohta, kust saab hakata filtreerima, mis sõelale jääb. Pluss on äärmiselt tore põrgatada ideid oma grupiliikmetega. Mõnus energia sarnaselt mõtlevatest inimestest. Inimesed, kes soovivad luua, areneda.

     Triin Pärn

     Sinu mentoriks on oma ala praktik

     Sigrit Säga

     Sigrit on 24-aastane koolitaja, raamatu “Eduka veebikoolitusäri alustalad” autor ja inspireerija, kes alustas oma koolitamise teekonda 2021. aasta mais. Sigriti peamiseks kireks on aidata teistel alustajatel luua endale edukas koolitamise ja nõustamise äri online keskkonnas ning tema loodud Inspiraatorid kogukonnas on vähem kui kahe aastaga kokku kogunenud ligi 1000 koolitajat, terapeuti, coachi, kogemusnõustajat. Ta on väljakutsete turundamisstrateegia Eestisse tooja ja on tänaseks koostööd teinud mitmete tuntud ettevõtete ja koolitajatega nagu Edu Akadeemia, Smaily, Veebimajutus, Carmen Pritson ja paljud teised.

     Toome sinu ette vähemalt kord kvartalis ka külalismentoreid!

     Roland Tokko

     Septembri külalismentor

     Millele sa täpsemalt ligipääsu saad:

     Inspiraatorid+ grupimentorlus neli korda kuus Zoomis

     Igal kolmapäeval saame kokku ühises Zoomi ruumis, kus toimuvad uute praktiliste õppetundide omandamine ja arutelud. Iga sessioon on erineva fookusega, kus anname edasi teadmisi, murrame läbi takistustest ja teeme praktilisi samme oma äri kasvatamiseks.

     Juuli teema: Suuna fookus õigetele asjadele ja tuvasta järgmised sammud.

     Augusti teema: Oma toote/teenuse turundamine, kui sul pole kontakte.

     Septembri teema: Õpi ennast kaamera ees hästi väljendama ja enesekindlalt esinema. 

     VÄÄRTUS: 804€

      

     Tehniliste abivideote kogu

     Me oleme kõikidest tähtsamatest programmidest teinud samm-sammulised eestikeelsed abivideod, mille järgi saad väga lihtsalt seadistada oma veebiäri jaoks kõik vajaliku. Neid videoid tuleb ka liikmete soovi korral järjest juurde!

     Juba praegu on meil olemas videod:

     • Zoom meetingu programmi kasutamise ja seadistamise kohta
     • Facebooki gruppide seadistamise kohta
     • Stripe maksesüsteemi kasutamise kohta (makselinkide loomine, arvete kujundamine jne)
     • Smaily emailiturundusplatvormi seadistamise ja kasutamise kohta meilide saatmiseks ja kontaktide kogumiseks. Lihtsalte veebilehtede loomine Smaily abiga.
     • Thinkific kursusteplatvormi kasutamine.
     • Google Drive tasuta funktsioonide kasutamise kohta.

     VÄÄRTUS: 197€

      

     “Loo online kursus, mida tahetakse osta” veebikursus

     Selle kolmeosaline veebikursus aitab sul luua kursuse, mis on sinu ideaalsele kliendile atraktiivne ja aitab inimestel luua päris tulemusi. Kursus sisaldab järgmisi teemasid:

     • Kuidas panna kokku vapustav online kursuse sisu?
     • Milliseid platvorme ja programme kasutada kursuse jaoks, et su rahakott karjuma ei hakkaks?
     • Mida kirjutada kursuse müügilehele, et sinu sihtrühmal tekiks tahe osta?

     VÄÄRTUS: 297€

      “Vastupandamatu pakkumine”
      2-päevane praktiline töötuba

      3. ja 6. juulil kell 10-15

      Kahes töötoas osaledes saad sa koos Sigrit Säga abiga luua endale pakkumise, mis võtab arvesse sinu parimaid oskusi ja ideaalse sihtrühma soove. Töötubade lõpuks on sul olemas selge arusaam, mida sa pakud ja kuidas seda sõnastada nii, et see oleks sinu ideaalsetele klientidele vastupandamatu pakkumine. 

      Töötoas aitame sul: 

      • Tuvastada, kas Sinu toote/teenuse järgi on nõudlust,
      • Leida parima sihtrühma, kellele oma toodet müüa,
      • Leida ideid, kuidas oma toote/teenuse väärtust oma sihtrühma silmis tõsta,
      • Aru saada, millist hinda oma toote/teenuse eest küsida.
      • Sõnastada oma pakkumise nii, et see oleks Su sihtrühmale vastupandamatu,
      • Luua Sinu pakkumise esitlemiseks ahvatleva müügiteksti,
      • Luua oma pakkumisele tulemuslik müügileht,
      • Panna paika pakkumise esitluse strateegia, mis ei jäta Sinu sihtrühmale liiga müüvat muljet.
      • Oma pakkumist enesekindlalt esitleda.

      VÄÄRTUS: 297€

       “Kogukonna juhtimise meistriklass” veebikursus

       Kogukonna juhtimise e-kursus, mis aitab sul luua aktiivse kogukonna oma mõju efektiivseks levitamiseks. Samuti aitab see kursus sul paremini läbi viia väljakutseid, andes täpseid näpunäiteid, kuidas kaasata osalejaid ja teha kogemus neile meeldejäävaks.

       Veebikursusel saad teada:

       • Kuidas aktiveerida oma kogukonna liikmeid,
       • Kuidas motiveerida inimesi postitama, reageerima ja kommenteerima,
       • Mis on grupi kultuur ja kuidas sa saad seda enda soovi järgi luua.

       VÄÄRTUS: 147€

        “Ettevõtte loomine alustavale ettevõtjale” veebikursus

        Sellest veebikursusest saad samm-sammulise juhise, kuidas luua endale mõne minutiga ettevõte ja kuidas seda iseseisvalt hallata.

        Veebikursusel saad teada:

        • Kuidas luua ettevõtet ainult mõne minutiga,
        • Kuidas hallata ettevõtte dokumente, et kohe algusest peale oleksid asjad korras,
        • Kuidas saada ettevõttest seadusega kooskõlas raha välja võtta.

        VÄÄRTUS: 197€

        Liitu “Vältimatu edu kiirendi” mentorlusprogrammiga juba täna ja saa osa 1 989€ suurusest väärtusest!

        Kuni 11. juuni südaööni saad ühineda
        ühekordse 799€ investeeringuga

        või jagada summa kolmeks 266,3€ osamakseks
        (Väärtus: 1 989)

        AJALISELT PIIRATUD: Pakkumine on saadaval ainult 11. juuni südaööni. Liitu täna, et sa ei jääks ilma 1 989€ suurusest väärtusest.

        Pakkumise lõpuni on jäänud:

        Day(s)

        :

        Hour(s)

        :

        Minute(s)

        :

        Second(s)

        Rahulolu garantii

        Kui sa tunned, et oled jäänud kinni ega tea, kuidas edasi liikuda, siis teen sinuga individuaalse 30-minutilise kõne, et aidata sul teha järgmised suured sammud. Me ei jäta sind oma muredega üksi. 

        Boonusmaterjalid

        Tõeliselt särav, tark ja osav inimene, kes on leidnud parima viisi oma potentsiaali rakendada. Sigrit aitab inimesi mitmel rindel oma annetega. Kõigile, kes on huvitatud enesearengust, uute suundadega kaasa liikumisest ja edust, soovitan Sigriti koolitusi. Väga hea investeering tulevikuks.

        Girli Vasiljev

        LAKK ilustuudio omanik, LAKK ilustuudio

        Mulle meeldib kui lihtsalt Sigrit suudab kõiki asju lahti seletada. Kuna minu tehnilised oskused on olematud, siis julgustas väga, et ka Sigrit ise alustas oma koolitaja teekonda olematute tehniliste oskustega.

        Evi Kahre

        massöör, tervendaja, Tervendaja Evi Kahre

        Seda on nii tore kogeda, kuidas Sigrit on suutnud luua kogukonna, kus väga erinevas vanuses ja erinevatel erialadelt pärit inimesed tunnevad ennast oodatuna ja võrdselt väärtuslikuna. Olgu tegemist koolinoore või pensionäriga, alustava ettevõtja, eduka koolitaja või lihtsalt mingi valdkonna spetsialistiga, kes alles otsib väljundit oma oskustele – inspiratsiooni ja kasulikke nippe edasiliikumiseks saab kaasa igaüks.

        Kristi Dela China

        lugude kaudu inspireerija, Eluonlill.ee

        Korduma kippuvad küsimused

        Kas aastast liimelisust on võimalik osta ka kahe või kolme maksega?

        Jah, maksmise lehel on Sul võimalik valida, mitmes osas soovid tasuda, kas kahes või kolmes osas.
        Kahjuks pole mitmeosalise maksevõimaluse kasutamine võimalik krediidiasutuste poolt hinnatud  makseraskustega isikutel.

        Mis ajal toimuvad Inspiraatorid+ mentorlused? Millal on esimene mentorluse sessioon?

        Meie mentorlused toimuvad 4 korda kuus. Üldiselt on sessioonid jaotatud järgmiselt:
        • Teooria sessioon (kuu esimene nädal) – kolmapäeval kell 12:00-13:00
        • Mõtteviisi sessioon (kuu teine nädal) – kolmapäeval kell 18:30-19:30
        • Praktika töötuba (kuu kolmas nädal) – kolmapäeval kell 12:00-13:00
        • Kuu raamatu kokkuvõte (kuu neljas nädal) – kolmapäeval kell 18:30-19:30
        Kui kuus on 5 kolmapäeva, siis kuu alguses antakse teada, millisel kolmapäeval sessiooni ei toimu.
        Kõikidest sessioonidest jääb võimalus ka salvestuselt järele vaadata Inspiraatorid+  eksklusiivses FB grupis.
        Esimene mentorluse sissejuhatav sessioon toimub sulle juba 13. juunil kell 17:30. 

        Millal toimub järgmine Inspiraatorid+ füüsiline kokkusaamine?

        Kõige varasem füüsiline kohtumine toimub 18. juunil kell 13:00 – 12:30 Tartumaal, Jugari talus.
        Vältimatu edu kiirendi pakkumise ostjale on osalustasu juba arvestatud pakkumise hinna sisse. Kui soovid kaasa võtta oma partneri või sõbra, siis neile on osalustasu 20€.

        Millal saan kõikidele kursustele ligipääsu?

        Kursustele saad ligipääsu niipea, kui oled ostu sooritanud. Sinu meilile tuleb kinnituskiri, kus on täpsed juhised, kuidas kursustele ligipääs saada.

        Ma pole kindel, kas mul on aega kõik need materjalid läbi töötada.

        See programm tõesti võtab pühendumust, et kõik etapid läbi teha. Selle tõttu on ka kõigil liitujatel tervelt aastane ligipääs kõikidele kursustele ja ka mentorlustele. 12 kuuga võib muutuda kogu sinu elu – tean seda enda kogemusest – aga see ei juhtu sinupoolse panuseta. Mis teeb selle pakkumise eriliseks on see, et sa saad alustada täpselt sealt, kus praegu oled ning planeerida ise, millal liigud järgmise etapini. Me aitame sul kiiremini ja tõhusamalt kõik need etapid läbida, et sinu koolitusäri saadaks hea sissetulek ja rahulolu. See on sinu otsus, kas paned jala gaasipedaalile või vajutad pidurit.

        Liitu “Vältimatu edu kiirendi” mentorlusprogrammiga juba täna ja saa osa 1 989€ suurusest väärtusest!

        Kuni 11. juuni südaööni saad ühineda
        ühekordse 799€ investeeringuga

        või jagada summa kolmeks 266,3€ osamakseks
        (Väärtus: 1 989€)

        AJALISELT PIIRATUD: Pakkumine on saadaval ainult 11. juuni südaööni. Liitu täna, et sa ei jääks ilma 1 989€ suurusest väärtusest.

        Pakkumise lõpuni on jäänud:

        Day(s)

        :

        Hour(s)

        :

        Minute(s)

        :

        Second(s)

        Meie kliendid ja koostööpartnerid: