Väikesed tegevused aitavad tuua suuri tulemusi

Väikeseid tegevusi on ju tüütu teha, sest sa pead iga päev panustama enda aega ja leidma endas tahtejõudu kuid tulemusi pole veel pikka aega näha. Nüüd aga mõtle kui väike osa on 1%. Ei tundu ju nii raske panustada ennast oma elu parendamisele ainult 1% päevas?

Kui oled iga päev 1% võrra parem, siis aasta pärast oled oma algpuntist lausa üle kolmandiku võrra parem! Tulemused ei jää tulemata kui panustad ennast iga päev, sa ei tea millal, aga üks hetk ületad „kriitilise läve“ ja näed oma panuse vilju.

How to Master the Art of Continuous Improvement

Kas teadsid, et eesmärgipõhine motivatsioon ei ole üldsegi nii võimas kui sulle tunduda võib?

Eesmärkide seadmine on väga hea moodus oma tegevuste juhtimiseks, aga kahjuks ei ole see jätkusuutlik viis ennast edasi liikumas hoida.

Eesmärk ≠ õnn

Ära lükka edasi õnnelik olemist, sest oma eesmärgi saavutamisel on see ainult lühiajaline. Väga paljudel inimestel on olnud üks ja sama eesmärk kuid ainult vähene osa neist on oma nendeni jõudnud, järelikult on vaja midagi rohkemat.

Vaja on muuta oma identiteeti, sest selle alusel teeme enamus oma valikutest. Väga raske on teha otsuseid või tegevusi, mis on vastukõlas sinu uskumustega. Alusta väikselt! Iga tegevus on poolt või vastu hääl sinu identiteedile – kui teed tegevusi vastavuses sellega, kes tahad olla, siis hakkad ka ise uskuma, et oled see inimene. Pane ennast oma tegudega uskuma, et oled inimene, kelleks tahad saada, mida rohkem seda usud, seda kergem on nende tegevustega jätkata.

Tahad teada millest veel “aatomharjumused” raamatus juttu oli?

Kuula podcasti ja saa teada!

 

Täida küsimustik ja osale kinkekaartide loosis: https://forms.gle/7PivpaQDng4zpZDVA
Facebook kogukond: www.facebook.com/groups/inspiraatorid/