Eduka

veebikoolitusäri

alustalad

Eduka

veebikoolitus-

äri

alustalad

4-OSALINE MUDEL
jätkusuutliku tulu loomiseks ja rohkemate klientideni jõudmiseks

Sul on veebikursuse idee?

Sul ON juba väga hea veebikoolitus, aga info sellest ei levi nii nagu peaks?

Kas selle turundusstrateegiasse on ikka KASV sisse kirjutatud?

Veebikursus kui passiivse tulu allikas on maailmas üha suuremat populaarsust kasvatamas ning tasapisi kanda kinnitamas ka Eestis. Edukus jääb kinni turundamisoskuse taha.

Kui soovid kõike teha õigesti kohe algusest peale või kohaldada senist turundasmistrateegiat, siis see käsiraamat koos ohtrate näidetega, kogemuslugude ja nippidega aitab sul luua lisandväärtuse oma teadmistele või tekitada passiivse tuluallika, mis ka tõesti tulu toob.

Sigrit Säga väljatöötatud KASV-mudeli järgimine võimaldab viia ellu sinu suurepärase koolitusidee, vormida oma väärtuslikud teadmised väärtust loovaks veebikoolituseks ning sinu kui ettevõtja kiiret kasvu nii tuntuses, käibes kui ka sisemises rahulolus.

Sigriti raamat on väga praktiline juhis, kuidas edukalt oma koolitusäri veebis käima tõmmata ja seda ka siis, kui sul varasem kogemus ja kontaktid puuduvad.
Kui juba tegutsed, siis võib see sulle korralikult hoogu juurde anda.

Roland Tokko

Edu Akadeemia eestvedaja, "12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma" raamatu autor, Eduakadeemia.ee

Väga praktiline ja mis kõige olulisem, oma kogemustel põhinev raamat “Eduka veebikoolitusäri alustalad” on väärtuslik ja inspireeriv teekaaslane kõigile, kes on mõelnud oma veebiäri loomise ja kasvatamise peale. Ajatud printsiibid, isiklikud kogemused, võidud ja õppetunnid on pandud kokku
lihtsasse KASV-mudelisse, mis aitavad lugejal saadud teadmisi koheselt ka kasutusele võtta. Sigriti tulemused ja kogemused on muljetavaldavad ja tal on õnnestunud keerulised asjad väga lihtsalt ja arusaadavalt lahti seletada. On tunda, et Sigrit on raamatut kirjutanud siirast soovist aidata lugejat ning tema loodud meetod annab selgust ja praktilisi samme, kuidas soovitud tulemusteni kiiremini jõuda.

Olesija Saue

"Bränd nimega Sina" raamatu kaasautor ja Persoonibrändi Akadeemia kaasasutaja, Olesijasaue.com

E-raamat

13.76

Formaat: e-raamat (e-pub või PDF)
Lehekülgede arv: 176 lk
Avaldatud: detsember 2022

Paberraamat

19.97

Formaat: pehmekaaneline paberraamat
Lehekülgede arv: 176 lk
Avaldatud: detsember 2022

Alates kahest raamatust on transpordi kulu hinna sees!

Lugejate tagasiside

See raamat on tõeline pärl – ühte lihtsalt loetavasse raamatusse on Sigrit kokku kogunud kõik vajaliku selleks, et alustada nüüd ja kohe oma online äriga. Ja mis kõige parem, selles olevad nõuanded sobivad nii alustajale kui ka juba kogenud koolitajale, coachile või terapeudile.

Mariliis Lukk

„Õnnelik naine, õnnelik ema“ kogukonna looja ja raamatu autor, Pesapuuperekeskus.ee/onnelik-naine-onnelik-ema-kogukond/

Tõeliselt inspireeriv lugemine. Esiteks aitab see raamat fookust seada. Teiseks saab raamatu abil luua alustalad, mida edukaks ettevõtluseks vaja. Kolmandaks annab raamat praktilise ja töötava strateegia, kuidas alustava ettevõttega kiiremini ja ilma suurt algkapitali omamata klientideni jõuda. Pole just palju neid raamatuid, kus autor on ise läbi katsetanud kõik, mida ta oma raamatus soovitab ja seda just Eesti turul. 

Marika Juusu

Koolitaja ja copywriter, Prouaekspert.ee

Käesolev raamat on mitte ainult lugemiseks, vaid ka kogemiseks. Kohustuslik juhendmaterjal igale kasvule orienteeritud koolitajale. Lihtne, loogiline ja selge redel eduni. Sigriti teadmised ja kogemus on muljetavaldavad ja viis, kuidas ta annab praktilised juhised edasi läbi iseenda kogemuslugude, on väga haarav ning inspireeriv.

Liina Ostumaa

Virtuaalne assistent / Assistentide koolitaja , eAssisting.com

“Edukaveebikoolitusäri alustalad” on selge ja lihtsasti loetava keelega raamat, mis ei saa jätta ühtegi teenusepakkujat külmaks. Väga inspireeriv lugemine! Ideid tekkis nii palju, et ma pidin lugemise vahele mõtte ja üles tähendamise pause tegema, et taipamised kindlasti ka tegudesse panna. Tekitas selgust ja pani paika fookuse. Mulle meeldisid sisusse põimitud näited Sigriti enda kogemustest ja praktikast. Raamat kõnetas ka aktuaalseid hirme, et neile vastu seista ja oma online äri kasumit teenima panna!

Kadri Keerme

Coach Kadri OÜ, Kadrikeerme.ee

Alustasin raamatu lugemist ilma igasuguse hinnangu ja ootusteta. Lugema hakates haaras raamat mind aga endaga kaasa ja mul tekkis tugev soov loetut kohe praktikasse panema hakata. Minu meelest võiks see olla täitsa algaja veebikoolitaja käsiraamat, mis on kohustulik lugemine igale algajale ja ka juba alustanud veebikoolitajale, kes oma sõnumiga rohkem inimesi aidata sooviks. Raamat on hea lühike ja siin on olemas kõik vajalikud sammud edukaks online koolituse äriks.

Armin Pajula

EBYLiM

Kui soovid läbi lüüa online kursuste maailmas, unusta kõik siiani proovitud strateegiad, nipid ja trikid ning võta ette see raamat. Ehe näide kuidas lihtsuses ja konkreetsues peitub võlu! See raamat on ise 180 lk pikk, aga selle lõpuks olin ma ise juurde kirjutanud veel 15lk mõtteid, pannud paika enda sihtrühma, saanud valmis reklaamtekstid ning olin valmis alustama enda unistuste kursusega täie enesekindlusega. See raamat oli nii vastuoluline oma eestlasliku “alguses ei saa vedama ning pärast ei saa pidama” ülesehitusega kui samas nii ebaeestlaslikult aus, avatud ja abivalmis avaldama kõik enda “salaretseptid” ja “kukeseenekohad”.

Anu Luts

Eluviisitreener.ee

Autorist

Sigrit Säga on innovaatilise koolituste turundamisstrateegia maaletooja, konsultant ja koolitaja. Nõutud ekspert ja hinnatud koolitaja sai temast väljakutsete turundamise valdkonnas Eestis vaid aastaga. Ta on teinud koostööd tuntud Eesti brändidega Edu Akadeemia, Smaily Heidi Plumberg jpt ning loonud pidevalt kasvava veebikogukonna. Käesolev käsiraamat on tema teine teos, mille aluseks on kogemus sadade inimeste koolitamisest teemal, kuidas käivitada edukas veebikoolitusäri.

E-raamat

13.76

Formaat: e-raamat (e-pub või PDF)
Lehekülgede arv: 176 lk
Avaldatud: detsember 2022

Paberraamat

19.97

Formaat: pehmekaaneline paberraamat
Lehekülgede arv: 176 lk
Avaldatud: detsember 2022

Alates kahest raamatust on transpordi kulu hinna sees!

Ostes raamatu, saad ligipääsu ka raamatu boonusmaterjalidele!

See raamat võib olla väga hea ja huvitav, aga sellest pole kasu, kui saadud head mõtted ei jõua tegudeni. Selleks lõime raamatule ka kaasaskäiva videokursuse ja kujundasime abistavad töölehed, mis aitavad mõtetel suurema tõenäosusega ka tegudeni jõuda.

“Eduka veebikoolitusäri alustalad” veebikursus

Töölehed õppetundide praktiliseks rakendamiseks

Veel mõtteid lugejatelt

Praktiline ja selge ülesehitusega inspireeriv materjal, mis on kasulik teejuht iseseisvaks tööks. Väärtust lisab autori ehe ja vägev isikliku loo jagamine. Inspireeriv käsiraamat online maailma astujale.

Valli Pärn

Teadliku muutuse aktiveerija ja klassikalise jooga juhendaja, Joogavalgus.ee

Sigriti raamat avab silmad ja loob võimaluse mõista, kuidas igaüks ise saab õppida tundma oma väärtust ning seeläbi pakkuda maailmale seda, milles hea oled. Kui raha on vähe, siis tuleb seda ise juurde luua! Nii saab ka kõige suurem maailmaparandaja võimaluse teenida sissetulekut, et suunata see sinna, kuhu süda kutsub. Selgeid näiteid ja taipamisi täis raamat! Soovitan väga!

Piret Tislar

Koolijuht ja piirinihutaja erivajadustega laste ja noorte valdkonnas, Piret Tislar Facebookis

See raamat on kõigile, kellel on midagi teistele õpetada ja soovivad selleks enda teadmisi kasumlikult online kursuste loomisega turundada. Online kursuste loomine on kogu maailmas järjest populaarsem, kuid puudu on headest kursuste turundamise oskustest ning seetõttu on käesoleva praktilise online kursuste loomise käsiraamatu avaldamine eesti keeles väga vajalik. Raamat on lihtsalt loetav ja autori poolt on lisatud ka enda kogemuste põhjal praktilisi näiteid. Raamatu viimases boonus peatükis on autori poolt toodud soovitus “väljuda konkurentsi maailmast ja siseneda koostöö maailma”. See on väga hea soovitus, sest autori poolt kirjutatu põhjal annab koostöö tegemine äriliselt kursuste loojatele ja ka klientidele kõige paremaid tulemusi. Soovitan kindlasti enne enda online kursuse loomist seda raamatut lugeda, sest ma isiklikult sain sellest raamatust palju praktilist infot, mida saan enda tulevaste online kursuste ettevalmistamisel kasutada. Tänan autorit selle panuse eest!

Aivar Karus

Projektitugi OÜ projektijuht ja Ühing Kogukonnaturundus juhatuse liige , Aivar Karus Facebookis

Raamat annab kõige olulisemad juhtmõtted inimesele, kes asub oma online äri ehitama. Peamine on see, et kõik, millest raamat räägib, on Sigriti poolt läbi elatud ja katsetatud, kõik on töösse pandud parimal võimalikul moel. Kogu raamatust kumab suur hoolimine lugeja suhtes ja tõsine tahe selgitada kõike võimalikult arusaadavalt ning peab ütlema, et see on ka hästi õnnestunud.

Hille Läänemets

Hille Facebookis

Algul isutekitaja ja hiljem teejuht inspireeriva online-äri loomisel. Lihtne, loogiline ja kergesti loetav. Minul tekkis küll isu luua kogukond ja hakata koolitama.

Pille Väljataga

Looduskiiker ja Imeloomad vedaja, Teemekooslastega.ee

Tänan, Sigrit, tulemusliku koolituse loomise ja käigushoidmise mõtteid uuesti meelde tuletamast!

Kai Karolin

Peegeldav joonistamine, Peegeldaja.ee

Väga asjalik käsiraamat nii online äriga alustajale, kui ka juba selles vallas tegutsejatele. See raamat aitab vähese vaeva ja liigse ajakuluta läbi mõelda ja täpsustada kursuse ideed, sihtrühma ja samm- sammulist online kursuste loomist ja turundust. Ka need, kel pole mõttes äri vaid näiteks kogukonna loomine, saavad raamatust näpunäiteid ja innustust.

Lembe Luhtoja

Lembe.ee

Noore, julge ja tööka Sigriti edulugu on inspireerinud sadu inimesi. Nüüd on teekonnal õpitu jõudnud raamatu kaante vahele, et kõik saaksid tema näpunäiteid järgides eduni jõuda. Raamat on kergest loetav ja sisaldab palju näiteid elust enesest. Loe, inspireeru ja loo endale kasumlik online kursuste äri!

Kairi Pärenson

Studio LittlePrint

See raamat räägib sellest, kuidas K.A.S.V mudel saab olla sinu online kursuste äri hüppelise kasvu stardipakuks. Raamat on illustreeritud ohtrate näidetega Sigriti enda kogetust ning annavad teooriale värvika lisandväärtuse, miks mingeid tegevusi oma online kursusi luues kindlasti vältida tasub ning millised sammud otsekui kiirteeks eduni on.

Kanni Kallastu

Tekstikirjutaja.ee

Olen olnud Sigriti väljakutsete pidev osaline ja iga kord õpin palju uut. Tema väljakutsed on alati põhjalikud, konkreetsed ning väga praktilised ja ühisest kogukonnast olen saanud uusi sõpru ning koostööpartnereid.

Meelike Eenpuu-Villup

Loovuse ja kirjutamise coach, BoW Coaching

Olles osalenud Sigriti väljakutsetes korduvalt, siis ei osanud kirjalikust tekstist midagi oodata. Aga ma avastasin, et kuulamisel ja vaatamisel jäid meelde ühed asjad, kuid lugemisel nii mõnigi oluline koht liikus mujale. Raamat laseb rohkem liikuda omas tempos, kuid kindlasti on mõlema koosmõju tugevam. Info vastuvõtmine ja taipamine ei käi käsikäes.

Malle A. Aasmaa

Võlanõustaja, MTÜ Toe ja nõuga

Mul oli seda raamatut väga vaja ja see ilmus nii õigel ajal. Kõik see, mille taha ma siiani olin takerdunud, on siin raamatus selgelt ja mõistetavalt ära seletatud. See on tohutu aja- ja energiakulu, mida mulle see raamat säästis. Jään ootama järgmisi raamatuid!

Tiia Leps

Emotoloog, Emotoloogia OÜ

Raamat on väga inspireeriv. Tänu raamatu lugemisele leppisin kokku mitu kohtumist oma mikro-niši ettevõtjatega, et päriselt aru saada, mida nad tahavad. Ainult nii saan pakkuda neile lahendusi, mida nad vajavad.

Riina Tomast

Sinu Äri Arendaja koolitaja ja mentor

Sigriti raamat on väärtuslikuks abivahendiks nii alustavatele kui ka juba kogemustega koolitajatele, kes soovivad oma tegevuse viia veebikeskkonda. Tema poolt väljatöötatud K.A.S.V. mudeli järgimine võimaldab kiiret kasvu nii tuntuses, käibes kui ka sisemises rahulolus. Sigriti sõnum lugejale oma mudeli kohta selgitusi jagades on seejuures ülimalt positiivne, just see, mida meie praegune ühiskond vajab: “Ole valmis siiralt teisi aitama, endast maksimaalset andma ning Sinu edu on vältimatu!”

Epp Tohver

Robomatik OÜ

Alustava koolitajana on see raamat mulle suureks toeks esimeste sammude läbimõtlemisel ja planeerimisel. Sigriti edulugu ja tema saavutused julgustavad ka mind hakkama elus astuma samme, milleks ma poleks iialgi arvanud, et ma üldse võimeline võiksin olla.

Kristi Dela China

Eluonlill.ee

Olin loobumas enda teraapia ja koolituse äri arendamisest, sest kogu online‘i üleminek tundub võõras ja liiga keeruline. Tänu Sigriti kaasa kiskuvale raamatule olen saanud uut indu ja ka juhiseid, kuidas see kõik reaalselt töösse rakendada.

Ly Lobjakas

Puhtad Väljad

Selgelt ja lühidalt on välja toodud kõige olulisemad aspektid, kuidas püsti panna edukas online äri. Lisaks tuleb juttu levinuimatest hirmudest, kuidas neist üle saada ning kasutatud kujundlikke näiteid, mis aitavad kiirelt aru saada, mida autor öelda soovib. Mõnes kohas üllatasid meeldivalt veidi teise nurga alt vaated tuttavatele olukordadele ja probleemidele. Inspireeriv ja innustav!

Marin Vallikivi

Rahatarkuse jagaja, Mikroinvestor.ee

Olen osalenud aasta tagasi Sigriti tasuta väljakutsel, tasulises meistriklassis ja nüüd sain lugeda ka tema selleteemalist raamatut. Vau, millise teekonna ja arengu tunnistajaks olen saanud olla. See raamat peaks igal ühel top 1 lugemislistis olema, kes oma esimest online kursust luua või juba loodut palju paremaks lihvida tahavad.

Kairi Rebane

Coach

Kui oled kunagi mõelnud online ettevõtte loomise peale, siis siit raamatust leiad lihtsad juhised, edasiviivat entusiasmi ja mis peamine- JULGUSTUST seda teha. Meie ümber on kõik pidevalt muutuv. Hea on võtta endale seisukoht olla põnevil kuidas selles muutunud maailmas uutmoodi hakkama saada. Ole loov ja uudishimulik kuidas parimal võimalikul moel tegutseda. Siit raamatust leiad inspiratsiooni kuidas oma online äri toimima panna.

Kaidi Malk

Tundeterapeut ja koolitaja

E-raamat

13.76

Formaat: e-raamat (e-pub või PDF)
Lehekülgede arv: 176 lk
Avaldatud: detsember 2022

Paberraamat

19.97

Formaat: pehmekaaneline paberraamat
Lehekülgede arv: 176 lk
Avaldatud: detsember 2022

Alates kahest raamatust on transpordi kulu hinna sees!