Esimesel kokkupuutel, võib mainifesteerimine tunduda veidi hirmutav ja ebareaalne. Kuid kui sa süvened sellesse mõistesse, siis avaneb sulle uks võimaluste maailma.

Mainifesteerimine tähendab alateadlikku protsessi, kus sina ise lood oma tulevikku oma mõtetega. Sina ise oled võimeline ligi kutsuma asju ja olukordi, mida sa tahad oma ellu. Kuid see ei tähenda ainult soovide mõtlemist, vaid ka nende soovide enda kujutlemist ja nende tundmist, nagu oleksid need juba reaalsed.

Kui sa oled hakanud teadlikult manifesteerimist praktiseerima, siis on oluline kaardistada kõik need asjad, mida oled juba saavutanud ja endale ligi kutsunud. See aitab sul mõista, kuidas see protsess toimib ja annab sulle kindlustunnet, et sa oled võimeline oma elu muutma.

Kuid oluline on meeles pidada, et sa ei saa manifesteerida ainult neid asju, mida sa tahad, vaid muutud selle käigus ka inimeseks, kes neid unistusi täita suudab. Sa hakkad teadlikult enda minapilti muutma selleks inimeseks, kes on juba saavutanud oma unistused. See tähendab oma valikute muutmist ja eneseusu tõstmist.

Kõik suured muutused võtavad aega ja järjepidevust. Alusta väikeselt ja anna protsessile aega mõjuda. Ära loobu liiga vara, kui sa ei näe kohe tulemusi. Kõik sõltub sinust ja sellest, mida sa teha saad, et astuda samm edasi oma unistuste poole.