Tihtipeale seostatakse õnne meie eesmärkide ja soovidega, kuid tegelikult peitub õnn väikestes igapäevastes asjades, mitte suures majas ega uues autos. Selleks, et oma tavalisest päevast neid õnnehetki leida, tuleb neid teadlikult otsida ja ka nautida.

Selleks, et oma päeva õnne poole lükata, on oluline alustada hommikut positiivselt. Hea viis selleks on olla tänulik – pane kirja või mõtle hommikusöögi ajal läbi, mille üle oled täna tänulik.

Nagu öeldakse: “See, kes ei oska olla tänulik väikeste asjade eest, ei oska olla tänulik ka suurte asjade eest”.

Samuti on oluline lõpetada õhtu positiivse noodiga – pane kirja või mõtle läbi, mis olid sel päeval need 3-5 õnnehetke, mida said nautida. Esimene samm õnne poole on mõista, et seda ei ole vaja otsida – õnn on meil juba olemas.

Õnn saab olla püsiv tunne, mitte ainult rong, millelt vahepeal maha kukkuda. Me saame ise otsustada, milliseks meie päev kujuneb ja kuidas me seda tajume. Seega, leidkem rõõmu ja õnne ka nendest väikestest asjadest, mis meie igapäevaelus meie juures on. See loob tõelise õnnetunde ja paneb meid naeratama. 

Oluline on meeles pidada, et õnne saab leida ka iseenda igapäevaelus ja teadlikult otsides. Nii et laseme rõõmul ja õnnetundel täita meie päeva ja loome iseenda jaoks püsiva õnnetunde. Oleme tänulikud elu eest ja naudime seda täiel rinnal!