Kas oled kunagi mõelnud, kuidas saaksid oma aega paremini kasutada ja olla produktiivsem? Produktiivsusklubi Arno jagas mõned nõuanded ja nipid, kuidas oma päeva tõhusamaks muuta.

Kui soovid olla produktiivne, siis on päeva struktuur äärmiselt oluline. Kui sul puudub visioon ja plaan, siis raiskad väärtuslikku aega jooksvalt plaani välja mõtlemisele ja keskendumine muutub keeruliseks. Seega, mõtle läbi, millised on sinu eesmärgid ja planeeri tegevused vastavalt sellele.

Üks soovitus on määrata kindlad kellaajad erinevatele tegevustele. Kui soovid näiteks lugeda iga päev raamatut, siis määra kindel kellaaeg selle jaoks ning pea sellest kinni. Nii harjub su keha ja aju selle rutiiniga ning sul on edaspidi palju kergem keskenduda.

Samuti soovitab Arno vältida kodust töötamist, kuna kodune keskkond võib olla täis erinevaid segajaid. Kui sul on võimalik, siis leia endale tööks sobiv koht väljaspool kodu.

Teine hea soovitus on “Do Not Disturb” (mitte segada) määramine oma telefonil kindlatel kellaaegadel. Kui soovid keskenduda või veeta kvaliteetaega oma lähedastega, siis ära lase välistel teguritel oma keskendumist segada.

Produktiivsus on meie igapäevaelus äärmiselt oluline ning selle saavutamiseks tuleb leida enda jaoks sobivad meetodid ja töövõtted. Pea meeles, et produktiivsus ei ole ainult töö rabamine, vaid ka aja ja energiaga säästlikult ümber käimine. Seega, leia endale sobivad töövõtted ning keskkond ja naudi tulemuste saavutamist!