Raamat „Andmise jõud“ on jutustavas stiilis väga õpetlik raamat, mille peategelane õpib läbi erinevate katsumuste mäekõrguse edu saavutamise 5 põhiseadust. See raamat on saanud minu lemmikuks, sest need õppetunnid ja teadmised, mida seda lugedes juurde sain, resoneeruvad minu eesmärkidega ning aitas sõnastada, mida ma teen ja miks ma seda teen.

Väärtuse seadus

Sinu pakkumine peab alati olema väärtuslikum kui rahasumma, mida selle eest küsid. Kui küsid väärtusega võrdse summa, siis võtad endalt potentsiaali luua oma kliendile positiivne kogemus.

Kui väärtus ja summa on samaväärsed, siis on väga lihtne valmistada pettumust kui kõik ei lähe perfektselt. Loo kõigile oma klientidele suurepärane kliendikogemus ja nad tulevad sinu juurde tagasi või soovitavad sind ka teistele

Hüvituse seadus

Sinu sissetuleku määrab see kui paljusid inimesi sa teenid ja kui hästi sa seda teed. Keskendu ennekõike kasuliku väärtuse edasiandmisele mitte rahale. Aita oma sihtrühmal teha ära need esimesed sammud, näita, et sa oskad luua neile tulemusi.

See positiivne karma, mille teiste edasi aitamisega lood tuleb sinu juurde tagasi ja seda tavaliselt kõige ettearvamatul hetkel ja kohas.

Mäekõrguse edu saavutamise 5 põhiseadusest räägin lähemalt allolevas podcastis.