Ma ei ole varem oma töös tehisintellekti abi kasutanud, sest arvasin, et see ei toimi eesti keeles ja kindlasti on selle kasutamine ka tasuline. Minu üllatuseks on see vale! ChatCPT suhtleb ja koostab soovitud tekste ka meie imeilusas emakeeles ja see võimalus on täiesti tasuta.

Kuna ise olen sel teemal roheline, siis kutsusin ChatCPT võimalustest ja kasutamisest rääkima Heidi Plumbergi. Ta on juba aastaid katsetanud erinevaid tehisintellekte ja nüüdseks väga edukalt integreerinud ChatCPT oma tööga.

Mis on ChatGPT?

ChatGPT on edumeelne tehisintellekti põhine tekstiloome tööriist, mis on loodud eesmärgiga lihtsustada ja kiirendada tekstide koostamist. See on võimeline suhtlema mitmes keeles, sh eesti keeles, ning pakub laias valikus funktsioone, mis aitavad luua erinevat tüüpi sisu.

Kuidas ChatGPT-d kasutada?

  1. Otsi ja leia: Lihtsaim viis ChatGPT kasutamiseks on otsida see Google’ist ning leida kõige laialdasemalt kasutatud lehekülg. Seal saad alustada tasuta versiooniga, mis pakub juba mitmeid kasulikke võimalusi.

  2. Loovus ja sisuloomine: Kui soovid luua sisu, olgu selleks artiklid, blogipostitused või muu, võib ChatGPT olla suurepäraseks abiliseks. See aitab ajurünnakutest, ideede leidmisest, analoogiatest ja isegi huumorist lähtuva sisu koostamisel.

  3. Produktiivsus ja planeerimine: Kui soovid oma produktiivsust suurendada ning päeva paremini korraldada, saad ChatGPT-d kasutada kokkuvõtete tegemiseks, informatsiooni lihtsustamiseks ning päevaplaanide koostamiseks.

  4. Turundus ja SEO: ChatGPT on suurepärane abivahend turunduses. Saad selle abil isikupärastada kirjutisi, koostada müügitekste, luua kaasahaaravaid reklaame ning optimeerida sisu SEO (otsingumootorite optimeerimise) jaoks.

Tehisintellektiga nagu ChatGPT võimalused piiritud ning nende kasutamine võib oluliselt lihtsustada tööprotsesse erinevates valdkondades. Olgu sul vaja luua sisu, suurendada produktiivsust või tõhustada turundust, ChatGPT on sulle abiks. Ära kõhkle proovimast ja avasta uusi võimalusi, mida AI sulle pakub!

 

PS! Ka see blogipostitus on ChatGPT poolt koostatud 😀