Inspiraatorid+

Veebiäri loojate ning koolitajate kogukond ja mentorlus

Veebiäriga alustajale

Alustavale ja kasvavale veebikoolitajale

Veebis turundajale

Kas oled valmis alustama online äriga või tahad jõuda oma olemasoleva äriga rohkemate ideaalsete klientideni?

Inspiraatorid+ liikmelisus annab sulle praktilised samm-sammulised juhendid, kuidas kasvatada oma sissetulekut online äriga ja mõjutada positiivselt rohkem inimesi.

Me oleme jõudnud ajastusse, kus Sinu teenus või toode võib olla nähtamatu, kui need ei  ole leitavad online keskkonnas. Online nähtavuse ja kohaloleku puudumine võib potentsiaalsetes klientides tekitada koguni umbusaldust, sest kõik teised on ju juba leitavad.

Pärast esimest koroonalainet õppisid paljud teenusepakkujad raskel viisil, mida võib tähendada online äri poole puudumine. Kui Sul ei ole võimalik pakkuda teenust interneti vahendusel, siis võib sinu sissetulek päevapealt katkeda.

Veebikeskkond on arenenud tarbijate lahutamatuks elu osaks ja seal olevad võimalused teevad tegelikult ka teenusepakkuja elu tohutult palju lihtsamaks, kui seda kõike enda kasuks tööle panna. Eriti tähtis on see just nõustajatele, konsultantidele, coachidele ja koolitajatele, sest just nende teenuste kasutamine veebivahendusel on inimestele muutunud normaalsuseks.

Kui sul on veebis teenusepakkumise ja müügi võimalus, siis sinu kliendibaas pole piiratud sinu geograafilise lähiümbrusega. Vastupidi, sulle on avatud kogu maailm.

Inspiraatorid+ kogukonna liikmena saad ligipääsu:

4 korda kuus otse-eetris grupimentorlust Sigrit Sägaga

Peaaegu igal kolmapäeval saame kokku ühises Zoomi sessioonis, kus toimuvad uute praktiliste õppetundide omandamine ja arutelud. Iga sessioon on erineva fookusega, et saaksime anda edasi teadmisi, aidata üle takistustest ja teha ka praktilisi samme oma äri loomisel ja kasvatamisel. Kuu sessioonid jagunevad järgmiselt:

 • Teooria sessioon – fookuseks on üks teema kuus, mida võtame sügavuti.
 • Mõtteviisi arendamise sessioon – pöörame tähelepanu oma äri ja edu mõtteviisi arendamisele
 • Praktika töötuba – paneme kuu fookusteema ka praktilisse kasutusse
 • Raamatu kokkuvõtte sessioon – iga kuu jagab Sigrit ühe raamatu kokkuvõtet.

Tehniliste abivideote kogu

Kui tehnoloogia käib sulle vastu karva või tunned ennast erinevate programmide kasutamisel ebakindlalt, siis meie tehniliste abivideote kogu teeb sinu elu hulga lihtsamaks. Me oleme kõikidest tähtsamatest programmidest teinud samm-sammulised eestikeelsed abivideod, mille järgi saad väga lihtsalt seadistada enda online äri jaoks kõik vajaliku. Neid videosid tuleb ka liikmete soovi korral järjest juurde!

Juba praegu on meil olemas videod:

 • Zoom meetingu programmi kasutamise ja seadistamise kohta
 • Facebooki gruppide seadistamise kohta
 • Stripe maksesüsteemi kasutamise kohta (makselinkide loomine, arvete kujundamine jne)
 • Smaily emailiturundusplatvormi seadistamise ja kasutamise kohta
 • Google Drive tasuta funktsioonide kasutamise kohta

Eksklusiivsed soodustused Inspiraatorid+ kogukonna liikmetele

Inspiraatorid+ liikmena saad sa ligipääsu mitmetele soodustustele, mis kehtivad Sigrit enda kursustele ja ka mitmete koosttööpartnerite teenustele ning toodetele. Neid soodustusi tuleb aina juurde!

Kohe peale liitumist saad kasutada neid soodustusi:

 • -15% kõikidelt Sigriti kursustelt
 • 3 kuud tasuta Veebimajutuse teenust (uutele teenustele)
 • Marika Juusu “Kodulehe tegemine WordPressis Divi teemaga” kursuse kursuse koguni 120€ soodsamalt 
 • -10% Million Mindset kirjastusest

Inspiraatorid+ mentorluses osalejad õpivad:

 • Kuidas esineda kaamera ees ja ka laval enesekindlalt ja meeldejäävalt,
 • Kuidas kasutada erinevaid turundamisstrateegiaid (k.a väljakutsed, veebinarid, sotsiaalmeedia jne),
 • Kuidas luua tehnilisi süsteeme oma äri automatiseerimiseks,
 • Kuidas leida üles oma ideaalne sihtgrupp ja konverteerida neid klientideks,
 • Kuidas luua endale töötav emailiturunduse süsteem,
 • Kuidas alustada täiesti nullist, nii et juhe kohe alguses kokku ei jookseks 🙂

Mentorluse toimumise korraldus:

Meie mentorluse sessioonid toimuvad 4 korda kuus ja kolmapäeviti. Ajad on üldiselt fikseeritud, aga erakordsetel juhtudel võivad muutuda.

Teooriasessioon

Kuu esimesel kolmapäeval toimub kell 12.00-13.00 teooriasessioon, kus on fookuseks ühe konkreetse teema teoreetiline õpetus. Sessiooni lõpus on võimalik küsida ka teemaväliseid küsimusi.

Praktikasessioon

Kuu kolmandal kolmapäeval toimub kell 11.00-13.00 praktikasessioon, kus paneme kuu alguses olnud teooria praktilisse kasutusse. Sellel sessioonil saab päriselt midagi enda jaoks ka valmis teha ning küsida töö käigus küsimusi.

Mõtteviisisessioon

Kuu teisel kolmapäeval kell 11.00-13.00 toimub mõtteviisi sessioon, kus arutleme üheskoos tekkinud takistuste üle. Teeme situatsioonipõhiseid analüüse ja tugevdame oma mõtteviisi jätkusuutliku edu loomiseks.

Raamatu sessioon

Kuu neljandal või viiendal kolmapäeval kell 12.00-13.00 toimub meil raamatu arutelu sessioon. Iga kuu alguses kuulutab Sigrit välja kuu raamatu, millest selles sessioonis tehakse kokkuvõte ja arutletakse saadud õppetundide üle.

Kogukonnaga liitumine on taas avatud kuni 31. jaanuarini!

Vaata, mida Inspiraatorid+ liikmed mentorlusest räägivad:

Boonusmaterjalid

Sinu mentoriks on oma ala praktik

Sigrit Säga

Mul on väga pikka aega olnud teadmine, et minu missioon on aidata inimestel oma elus jõuda kõrgemale tasemele, et nad saaksid omakorda aidata teistel enda ümber teha sama.

Mu kirg on areneda iga päev ja teisi endaga kaasa tõmmata, sest on ju hea olla ümbritsetud inimestest, kes sama näljased, et saavutada arvestatav sissetulek, rahulolu ja rohkem vaba aega teiste tähtsate tegevuste jaoks meie elus.

Tõeliselt särav, tark ja osav inimene, kes on leidnud parima viisi oma potentsiaali rakendada. Sigrit aitab inimesi mitmel rindel oma annetega. Kõigile, kes on huvitatud enesearengust, uute suundadega kaasa liikumisest ja edust, soovitan Sigriti koolitusi. Väga hea investeering tulevikuks.

Girli Vasiljev

LAKK ilustuudio omanik, LAKK ilustuudio

Mulle meeldib kui lihtsalt Sigrit suudab kõiki asju lahti seletada. Kuna minu tehnilised oskused on olematud, siis julgustas väga, et ka Sigrit ise alustas oma koolitaja teekonda olematute tehniliste oskustega.

Evi Kahre

massöör, tervendaja, Tervendaja Evi Kahre

Seda on nii tore kogeda, kuidas Sigrit on suutnud luua kogukonna, kus väga erinevas vanuses ja erinevatel erialadelt pärit inimesed tunnevad ennast oodatuna ja võrdselt väärtuslikuna. Olgu tegemist koolinoore või pensionäriga, alustava ettevõtja, eduka koolitaja või lihtsalt mingi valdkonna spetsialistiga, kes alles otsib väljundit oma oskustele – inspiratsiooni ja kasulikke nippe edasiliikumiseks saab kaasa igaüks.

Kristi Dela China

lugude kaudu inspireerija, Eluonlill.ee

Kogukonnaga liitumine on praegu suletud. Täida all olev vorm, et liituda ootenimekirjaga. Nii saad kõige kiiremini teada, kui taaskord uksed avame.

Meie kliendid ja koostööpartnerid: